ארועים וכנסים

השכרת אולמות

מדוע לא לערוך את הכנס הבא שלכם במקום מיוחד? אולמות הקולנוע של HOT CINEMA מתאימים להרצאות, מצגות, השקות מוצר, השתלמויות וכו' ועושים שימוש בציוד ההקרנה המתקדם ביותר של בתי הקולנוע ובמערכות הסאונד המשוכללות, להצגת התכנים שלכם על המסך מול הקהל שיושב בנוחות. ציוד הגברה, חיבור למחשב ולאינטרנט ותפריטי אירוח לכל תקציב ישלימו את כל שאתם צריכים לאירוע שלכם עם הקרנת סרט או בלעדיה.

מחירון קבוצות

למה לשלם יותר? קבוצות מעל 50 משתתפים המגיעות במרוכז להקרנת סרט יכולות ליהנות מהנחות על מחירי הכרטיסים. צרו קשר עם נציג המכירות בטופס בעמוד זה וקבלו הצעת מחיר המתאימה לכם.

הקרנות פרטיות

חולמים על הקרנה פרטית משלכם? רק אתם באולם בלי אף אחד אחר? HOT CINEMA תגשים לכם את החלום. השאירו פרטים בטופס בעמוד זה, ונשמח לחזור אליכם עם הצעת מחיר מתאימה.

להצעת מחיר ותיאום ביקור השאירו פרטים

לקוחות ממליצים

“ברצוני להודות לכל השותפים שנתנו יד להצלחת האירוע על פועלם המשמעותי ותרומתם המיוחדת שאינה מובנת מאליה בכנס מנהלים בחינוך העי"ס במחוז חיפה שעסק בחוק ומשפט. הארגון הלוגיסטי המורכב ניכר, החל במקום וכלה בכיבוד מגוון ואיכותי. אין ספק שהתנאים יוצאי הדופן שיפרו את רמת הקשב והריכוז של המנהלים בכנס באופן משמעותי. רק מי שנכח במקום יכול היה להבין את ההשקעה שלכם מסביב. בלעדיכם לא היה הד נרחב לפורום המנהלים בחינוך העל יסודי במחוז חיפה.” (אירית גרינברג, מנהלת מרכז פסג"ה, קרית מוצקין)


“ברצוני להודות לך על אופן הטיפול באירוע הקרנת סרט הילדים לילדי עובדי אלביט מערכות. ההירתמות הטוטאלית שלך לאירוע, הנכונות למציאת פתרונות בכל עת, עצם היותך קשובה לצרכים שלנו ללא לאות וסייג ותוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים מבעוד מועד, כל אלה תרמו להצלחת האירוע. קיבלנו פידבקים חיוביים מאוד מהעובדים. אין ספק שההתארגנות היעילה של כל הצוות הביאו להצלחת האירוע. יישר כח!” (שני ימפל, רווחה, תרבות ופנאי, אלביט מערכות)